• Ви знаходитесь тут:

• Про дитячий садок
/Files/images/с1.JPGЗаклад функціонує з 1993 року.

Пріоритетний напрямок роботи – фізкультурно-оздоровчий

Виховується 221 дитина/Files/images/1.JPG
Працює 11 груп, з них:
*2 групи раннього віку;
*9 груп дошкільного віку, з них:
- 1 група санаторного типу;
- 1 група короткотривалого перебування.

Наш колектив працює переважно як згуртована команда, спираючись на можливості один одного, розробляючи спільно напрям роботи та її основні завдання.
/Files/images/3.JPGВ дошкільному навчальному закладі працюють практичний психолог, інструктор з фізкультури, лікар.
Створено освітньо-оздоровче середовище, яке сприяє збереженню та зміцненню здоров'я дітей.

Ми вважаємо, що діти можуть отримати користь, відвідуючи наш заклад, і прагнемо заохочувати всіма можливими способами їх цілісний розвиток на основі стандартів дошкільного виховання./Files/images/2.JPG
Ми маємо достатній досвід та певні педагогічні традиції, тому що працюємо вже 17 років та успішно впроваджуємо інноваційні технології, методики:
*експертиза (самоекспертиза) управління освітнім процесом;
*моніторинг якості дошкільної освіти;
*театр фізичного виховання і оздоровлення дітей дошкільного віку М.М. Єфіменко;
*основи безпеки життєдіяльності;
*теорія рішення винахідницьких завдань.

Організовано роботу гуртків за інтересами: «Ритміка», «Театр фізичного виховання», «Вмілі рученята», Театр «Веселка».

Різноманітні форми роботи, раціональне їх поєднання допомагає успішно вирішувати задачі фізичного виховання іформування позитивної мотивації до здорового способу життя, сприяє високій результативності досягнень вихованців.

Ми - партнери батьків у справі виховання і навчання.

Коментарi